У школі склалася система взаємодії і співпраці з громадскістю міста, пошашкільними закладами, установами та організаціями:

- Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича

/Files/images/vihovna_robota/images.jpg

- Буковинським державним медичним університетом

/Files/images/vihovna_robota/images (1).jpg

- Чернівецькою обласною держаною екологічною інспекцією

/Files/images/vihovna_robota/images (2).jpg

- Дошкільним навчальним закладом №2
/Files/images/vihovna_robota/DSC_6057.jpg/Files/images/vihovna_robota/12.jpg
- Міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

/Files/images/vihovna_robota/mwtynev.jpg/Files/images/vihovna_robota/IMG_3719.JPG

- ТОВ "Укрвторресурс"
- Чернівецький міський благодійний фонд "Нова сім'я"

/Files/images/vihovna_robota/pictinner_left_4.jpg

- Всеукраїнська громадська організація "Ніхто крім нас" в Чернівецькій області

/Files/images/vihovna_robota/1391756966_default.jpeg

На виконання Плану заходів школи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, у рамках загальношкільного проекту «З Україною в серці» 10 вересня 2015 року представники учнівського врядування взяли участь у привітанні ветеранів мікрорайону-учасників звітно-виборчої конференції в Першотравневій районній у м.Чернівці раді. Виступи дітей були сповнені любові до рідного краю, Батьківщини, вірою в її світле майбуття.

/Files/images/vihovna_robota/vyskovo-patrotichne_vihovannya/P1010680.JPG/Files/images/vihovna_robota/P1010684.JPG