1 вересня 2015 року у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 відбулося традиційне шкільне свято Першого Дзвоника. На урочистій лінійці були присутні депутат Чернівецької міської ради Бешлей Володимир Васильович, головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради Гаврилова Любов Миколаївна, голова батьківської організації «Злагода» Каленська Наталія Анатоліївна, ветеран ІІ Світової війни Волкова Галина Григорівна, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Любомир. Почесні гості привітали школярів з новим навчальним роком та звернулися до присутніх з найкращими побажаннями.

/Files/images/vihovna_robota/IMG_2109.jpg

На свято також завітали казкові герої: Мальвіна та Буратіно, які познайомили першокласників із вірними помічниками у навчанні – Буквариком, Математикою, Зошитом, Олівцем. Гостями свята також були учасники народного аматорського вокального колективу Центрального палацу культури «Козацька Берегиня». У їх виконанні прозвучала пісня «Моя Україна», під супровід якої учні та батьки утворили флешмоб «Жива карта України».

/Files/images/vihovna_robota/IMG_2112.jpg

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави під час урочистої лінійки була оголошена хвилина мовчання.

/Files/images/vihovna_robota/IMG_2122.jpg/Files/images/vihovna_robota/IMG_2116.jpg