У рамках проведення суспільної акції школярів України «Громадянин – 2016», учнями 9-Б (Акостакіоає А., Онуфрейчук Т., Мамасуєва К., Петрушка О., Микитюк О., Гурман А., Кібзій Ю., Семенович В., Бабій С., Зазульчак О.), було побілено зупинку навпроти школи.
Учні обрали вирішення даного питання через те, що в майбутньому планується відновити 44 маршрут, кінцева зупинка якого була біля школи.
/Files/images/vihovna_robota/akts_konkursi/20.04.05.jpg
Кошти для фарби були зібрані учнями 5-11-х класів, а також вчителями, які підтримали нашу ідею.
/Files/images/vihovna_robota/akts_konkursi/20.04.06.jpg/Files/images/vihovna_robota/akts_konkursi/20.04.07.jpg
На виконання плану роботи школи за напрямком «Ціннісне ставлення до праці», заходів в рамках місячника санітарної очистки та благоустрою, з ініціативи представників учнівського самоврядування учні 9-10 класів в кількості 27 чол. Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 Чернівецької міської рад 15 квітня 2015 року прийняли активну участь у акції щодо прибирання закріпленої за навчальним закладом території (Зелена зона від початку вул. Калинівської до вул. Зеленої).

/Files/images/vihovna_robota/IMG_1825.JPG/Files/images/vihovna_robota/IMG_1827.JPG/Files/images/vihovna_robota/IMG_1832.JPG

За результатами плідної праці було зібрано 37 мішків сміття різного найменування вивіз якого організував відділ благоустрою та санітарної очистки Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

/Files/images/vihovna_robota/IMG_1833.JPG/Files/images/vihovna_robota/IMG_1836.JPG

А також старшокласниками було з ініційовано прибирання прилеглої до школи території.

/Files/images/vihovna_robota/IMG_1776.JPG/Files/images/vihovna_robota/IMG_1778.JPG/Files/images/vihovna_robota/wKA46diVsrQ.jpg/Files/images/vihovna_robota/zhdh-5U5fsc.jpg

Сподіваємось, що сьогоднішній приклад, який показали учні школи буде уроком для тих дорослих, які дозволяють викидати побутові відходи в зелену зону нашого міста Чернівці.

/Files/images/vihovna_robota/Zpw8tGXp0xU.jpg

В рамках акції "Допомога українському війську" учні 6-11 класів прийняли активну участьу виготовленні маскувального костюма для воїнів АТО "КІКІМОРА"

З ініціативи освітян міста напередодні Великодніх свят було організовано акцію зі збору продуктових пакетів та речей, потрібних для воїнів АТО (засоби особистої гігієни, білизна, форма, побутові прилади, продукти харчування тощо). До акції долучилися педагоги всіх загальноосвітніх навчальних закладів та батьківська громадськість.

Активно до акції долучились учні, батьки та вчителі нашої школи.

ДЕНЬ ЗЛУКИ

У Чернівцях на Калічанці до Дня Злуки школярі нашої школи утворили великий живий ланцюг.

/Files/images/zluka_kalichanka6.JPG

22 січня на вулиці Білоруській (мікрорайон Калічанка) більше сотні школярів нашої школи опівдні до свята - Дня соборності українських земель (День Злуки), - влаштували "живий ланцюг єднання". Діти молодших, середніх та старших класів ЗОШ №16 тримали національні стяги, невеличкі прапорці, жовто-блакитні кульки та плакати, які свідчили про цей величний історичний день.

/Files/images/zluka_kalichanka5.JPG

Майже всі автомобілі, які у цей час проїжджали дорогою, потужно сигналили, підтримуючи дітей.
Цікаво, що школярі не були мовчазними - вони постійно вигукували "Слава Україні - Героям слава!", "Слава нації - смерть ворогам!", "Україна - понад усе!", "Герої не вмирають!". Не обійшлося і без знаменитих жартівливих речівок "Хто не скаче - той москаль" та "Путін - ла-ла-ла".
Щирості і позитивних емоцій дітям не бракувало. Згодом, школярі підхоплюють і співають Гімн України. Більшість тримає руку на серці. Саме так і має бути у покоління, якому зовсім скоро керувати рідною країною, будучи українськими патріотами та пам'ятаючи про її здобутки і славні сторінки історії.

"Я - ВОЛНОВАХА"

Трагедія, яка сталася у Волновасі 13 січня, сколихнула весь світ.

«18 грудня не тільки на Майдані Незалежності у Києві, але на майданах по всій Україні, на майданах по всьому світу, в Нью-Йорку, навіть у Москві люди вийшли для того, щоб вшанувати пам’ять жертв цієї трагедії".

/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/110210.jpg

Не байдужими до подій, що відбуваються в Україні є і учні Чернівецької загальноосвітньої школи школи І-ІІІ ступенів №16, які приєдналися до всеукраїнської акції "Я - Волноваха" 19 січня 2015 року.

/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/110211.jpg

ДОБРА ТРАДИЦІЯ

Стало доброю традицією у переддень Святого Миколая дарувати подарунки. З ініціативи учнів 6-Б класу ЗОШ №16 та при підтримці батьківського комітету класуз подарунками, побажаннями миру, здоров'я та добра всі бажаючі відвідали школу-інтернат №4.

/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/110212.jpg/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/110213.jpg

Шестикласники підготували святкову програму для діток 2-х-3-х класів. Результатом зустрічі були усміхнені щасливі очі дітей.

/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/110214.jpg

Під керівництвом вчителя трудового навчання та інформатики, Білоуса Сергія Вікторовича, який очолив волонтерську групу з учнів 9-11 класів та волонтерського центру Чернівців в школі триває акція "Школярі Буковини - українському війську". В рамках цієї акції учні виготовляють маскувальну сітку. До акції долучилися батьки та вчителі, які допомогли білою тканиною.

/Files/images/DSCN6295.JPG/Files/images/DSCN6296.JPG/Files/images/DSCN6300.JPG/Files/images/DSCN6301.JPG/Files/images/DSCN6303.JPG/Files/images/DSCN6305.JPG

В рамках благодійної акції "Зігріймо солдата!" працівниками школи зібрано 1150 (одна тисяча сто п'ятдесять) грн. для придбання військових бушлатів.

АКЦІЯ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ