Свята Гідності та Свободи України

/Files/images/2018/novini/108.JPG 21 листопада в Чернівецькій загальноосвітній школі №16 розпочалися заходи до Всесвітнього дня гідності, який триватиме у символічний проміжок з 21 листопада – Свята Гідності та Свободи України – до 9 грудня – Дня боротьби з корупцією.

Вступна загальна зустріч учнів школи розпочалася відеозверненням Лілії Гриневич «Ми повинні розмовляти з дітьми і нашою молоддю про гідність» (2017). Протягом заходу учні школи пригадали хронологію подій Революції Гідності. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, учасників АТО, які віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.

/Files/images/2018/novini/102.JPG /Files/images/2018/novini/104.JPG

Родзинкою свята став відеоролик «Гідність починається тут і сьогодні», який підготували учні школи. Головний меседж спільної роботи: «Стався до людей так як хочеш, щоб ставились до тебе»

/Files/images/2018/novini/103.JPG /Files/images/2018/novini/105.JPG

На позакласних заходах, які триватимуть до 9 грудня, учні продовжать бесіди на теми: «ГІДНІСТЬ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД», « ГІДНІСТЬ У ДІЇ!», «ГІДНІСТЬ У МОЇЙ ІСТОРІЇ», « МОЄ ГІДНЕ МАЙБУТНЄ».

/Files/images/2018/novini/107.JPG /Files/images/2018/novini/106.JPG

Маємо надію, що спільними зусиллями, виховаємо покоління гідних людей!

/Files/images/2018/novini/11.jpg