Щедрий вівторок

Раз добром нагріте серце — вік не охолоне.
Т Шевченко.

/Files/images/2018/novini/IMG_4323.JPG 27 листопада в Україні вперше пройшов Всеукраїнський день добрих справ, який є частиною глобального руху. Щороку в більш ніж 150 країнах світу в останній вівторок листопада мільйони людей об’єднуються навколо добрих справ. До благодійності долучилася Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16.

Казкові герої запросили учнів до Країна Добра. Феї та чарівники познайомили школярів з історією свята та запропонували скуштувати цукерки Добра, від яких миттєво стаєш милосердним, співчуваєш ближньому, віриш в те, що люди допомагають одне одному в скрутних ситуаціях. Дива продовжувались в чарівних крамницях. За символічну плату можна було придбати різноманітні смаколики. Вся шкільна родина мала можливість віддати частинку свого серця тим, хто потребує нашої допомоги.

/Files/images/2018/novini/IMG_4327.JPG Зібрані кошти, заздалегідь було визначено, допоможуть важкохворим дітям України (благодійний фонд «Запорука»), дітям школи-інтернату, учням з малозабезпечених сімей ЗОШ №16, батькам загиблого воїна в АТО Чунтула В. та воїнам, які сьогодні захищають нашу Батьківщину.

/Files/images/2018/novini/IMG_4360.JPG /Files/images/2018/novini/IMG_4343.JPG /Files/images/2018/novini/IMG_4410.JPG

Робимо добрі справи разом!

/Files/images/2018/novini/IMG_4451.JPG /Files/images/2018/novini/IMG_4452.JPG /Files/images/2018/novini/IMG_4460.JPG

/Files/images/2018/novini/ФОТО.jpg

Координаторка проекту #ЩедрийВівторок