День Цивільного захисту.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 11 травня 2018 року у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 відбувся День цивільного захисту.
/Files/images/vihovna_robota/tsivlniy_zahist/20.02.00.jpg
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.
/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/den_tsivlnogo_zahistu/big-index_99.jpg
Класні керівники на годинах виховної справи розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні відеоролики з правил поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій.
/Files/images/vihovna_robota/tsivlniy_zahist/P1010627.JPG
Медичні працівники продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей.

Основним етапом Дня Цивільного захисту була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/den_tsivlnogo_zahistu/alert.jpg

В рамках заходу була проведена тематична лінійка, на яку були запрошені представники головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій та добровільної протипожежної дружини в Чернівецькій області , які продемонстрували всім присутнім як користуватися первинними засобами гасіння та застосування протипожежної техніки та обладнання.
/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/den_tsivlnogo_zahistu/Рисунок4.jpg
/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/den_tsivlnogo_zahistu/Рисунок3.jpg
/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/den_tsivlnogo_zahistu/Рисунок1.jpg
/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/den_tsivlnogo_zahistu/Рисунок8.jpg
/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/den_tsivlnogo_zahistu/Рисунок7.jpg
/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/den_tsivlnogo_zahistu/Рисунок6.jpg

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
/Files/images/vihovna_robota/vihovn_zahodi/den_tsivlnogo_zahistu/zapobiqti.png