Наша гордість

/Files/images/s82176530.jpg

Здатність до творчості – це найвищий дар, яким нагородила природа людину на нескінченно тривалому шляху її еволюційного розвитку.

В.О. Енгельгард.

Наша школа завжди плекала обдарованих дітей. Кожен вчитель намагається розкрити в учневі природу та психологічний механізм його творчості. Вираз «обдаровані діти» - дуже умовний. Цим терміном позначають учнів із звичайно раннім розумовим підйомом, з яскравою вираженістю тих чи інших спеціальних розумових властивостей з ознаками сприятливих передумов розвитку наукового таланту. У найбільш загальному вигляді обдарованість можна визначити як підвищений рівень розвитку однієї чи кількох здібностей людини, на основі яких з’являється можливість досягти високих результатів у соціально значущих видах діяльності. У школі щорічно розробляються заходи по виконанню програми «Творча обдарованість», які передбачають проведення індивідуальної роботи з обдарованими учнями, участь їх у шкільних, міських та обласних олімпіадах, участь у конкурсах, фестивалях.

Дана сторінка дає нам можливість ознайомитись з роботою учнівського самоврядування в школі та обдарованою молоддю.