23.11. 2016 року вчителем української мови і літератури Лакустою Н.О. та бібліотекарем Кваснецькою І. І. проведено зустріч з буковинською поетесою Тамарою Севернюк.

Темою заходу стало життєве кредо письменниці "Не маєш права жити задаремно, і не лишити світла по собі...". Радо зустріли поетесу адміністрація школи, вчителі та школярі.

/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/09_05.01.2017.jpg/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/010_05.01.2017.jpg
Учні разом з гостею перегорнули сторінки дитинства, юності, зрілості ,а в цілому життя, яке поетеса присвятила своїй рідній землі, своїй Україні. Трепетно і тепло пройшла зустріч з Тамарою Артемівною. Школярі були у захваті від спілкування з Королевою Слова. Поезією та акапельним виконанням пісень(на власні вірші) вона доторкнулася до кожного дитячого серця. На згадку про себе Тамара Севернюк подарувала всім присутнім збірки з автографами та побажаннями здоров'я, щастя, добра, миру на нашій землі.
/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/011_05.01.2017.jpg/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/012_05.01.2017.jpg

24.11.2016 р. в актовому залі школи учні мали змогу послухати концерт «Я на світі прожив, наче спалах зорі на світання…»

Пісні з репертуару Назарія Яремчука виконували артисти Чернівецької обласної філармонії. Школярі не лише з насолодою слухали пісні буковинського співака, а й підспівували виконавцям.

/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/013_05.01.2017.jpg