У лютому 2020 році на уроці з основ здоров’я вчителем Капітанчук Ганною Парфенівною була проведена зустріч учнів 7-Б класу з представником благодійної асоціації «Сім’я та здоров’я». Розглядалася тема: «Шкідливі звички та як їм запобігти».

/Files/images/z1.png

/Files/images/z2.png

Також була проведено розмову з учнями 9-Б класу на уроці біології на тему: «Вплив куріння та алкоголю на організм людини».

/Files/images/z3.png

/Files/images/z4.png

/Files/images/z6.png

04.12.2019 на базі нашої школи відомий телеведучий Олександр Педан разом із командою свого спортивного руху "JuniorZ" провів зустріч з вчителями фізичної культури, на якій розповів про нові види спорту для уроків: черлідинг, петанк, флорбол, фризбі, корфбол, та бадмінтон.

/Files/images/Pecnhsx 3.png

/Files/images/Зустрыч 1.png

/Files/images/Зустріч 2.png

Зустріч з кандидатом біологічних наук доцентом Хлус Л.М.

Учнів під час бесіди було ознайомлено з різними формами поведінки тварин.

/Files/images/З1.png/Files/images/З2.png

Профорієнтаційна Зустріч «За екологією майбутнє»

Вчителі: Г.П.Капітанчук, О.С.Баранець

/Files/images/З3.png/Files/images/З4.png/Files/images/З5.png/Files/images/З6.png

23.11. 2016 року вчителем української мови і літератури Лакустою Н.О. та бібліотекарем Кваснецькою І. І. проведено зустріч з буковинською поетесою Тамарою Севернюк.

Темою заходу стало життєве кредо письменниці "Не маєш права жити задаремно, і не лишити світла по собі...". Радо зустріли поетесу адміністрація школи, вчителі та школярі.

/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/09_05.01.2017.jpg/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/010_05.01.2017.jpg
Учні разом з гостею перегорнули сторінки дитинства, юності, зрілості ,а в цілому життя, яке поетеса присвятила своїй рідній землі, своїй Україні. Трепетно і тепло пройшла зустріч з Тамарою Артемівною. Школярі були у захваті від спілкування з Королевою Слова. Поезією та акапельним виконанням пісень(на власні вірші) вона доторкнулася до кожного дитячого серця. На згадку про себе Тамара Севернюк подарувала всім присутнім збірки з автографами та побажаннями здоров'я, щастя, добра, миру на нашій землі.
/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/011_05.01.2017.jpg/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/012_05.01.2017.jpg

24.11.2016 р. в актовому залі школи учні мали змогу послухати концерт «Я на світі прожив, наче спалах зорі на світання…»

Пісні з репертуару Назарія Яремчука виконували артисти Чернівецької обласної філармонії. Школярі не лише з насолодою слухали пісні буковинського співака, а й підспівували виконавцям.

/Files/images/predmetn_tijn/tijden_lteraturi_rdnogo_krayu/013_05.01.2017.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 112