1 вересня 2015 року у Чернівецькій ЗОШ № 16 відбулися перші уроки громадянсько-патріотичного спрямування.

/Files/images/vihovna_robota/IMG_2129.jpg/Files/images/vihovna_robota/IMG_2140.jpg/Files/images/vihovna_robota/IMG_2160.jpg/Files/images/vihovna_robota/IMG_2164.jpg

Митці рідного краю

«Узагальнення і систематизація знань про словосполучення, просте двоскладне речення» тема уроку до Дня слов’янської писемності та мови у 8-А класі, який провела Лакуста Н.О. На уроці ліричним героєм була Українська мова. За допомогою різних форм і методів восьмикласники повторили відомості про словосполучення та речення. Весь урок побудований на матеріалах писемності та книжної мови. Вчитель використала такі форми роботи як : слуховий диктант , роботу в парах, роботу за варіантами, роботу з текстом. Найбільше учням запам’яталося творче моделювання, зміст якого полягав у тому, щоб доповнити народні вислови, дібравши відповідні продовження. Цікавим був підсумок уроку у вигляді гри «Продовж речення».
/Files/images/metodichna_robota/021209.jpg/Files/images/metodichna_robota/021210.jpg
Інтегрований урок з української літератури та музичного мистецтва в рамках тижня з українознавства на тему: "Микола Вороний "Євшан-зілля"
/Files/images/100_5352.JPG/Files/images/100_5355.JPG/Files/images/100_5360.JPG/Files/images/100_5379.JPG
Важливим етапом в проведенні тижня став відкритий урок в 11 класі на тему: «Не згасити вогонь пам’яті» ( до 70-річниці визволення України від фашистських загарбників)».
/Files/images/урок.jpg
Мета уроку полягала в тому, щоб учні визначали хронологічну послідовність подій Великої Вітчизняної війни, спираючись на карту та інші джерела інформації; характеризували події війни; показували на карті території, де відбувались воєнні події; розвинули навички дослідницької роботи, роботи з джерелами інформації, проектної діяльності, готували мультимедійні презентації; описували героїчні події Великої Вітчизняної війни; складали характеристики та політичні портрети видатних українських полководців та героїв війни; порівнювали різні точки зору, що існують в історичній науці, стосовно подій та етапів Великої Вітчизняної війни та визначали власну позицію; розповідали про ціну перемоги та висловлювали особисту позицію щодо ролі війн у житті людства.
/Files/images/урок 1.jpg

В рамках тижня українознавства класовод 2-Б класу Джус-Лазаренко Ольга Євгенівна провела урок на тему: "Українські традиції - здоровий спосіб життя"

/Files/images/DSCN2331.JPG/Files/images/DSCN2336.JPG/Files/images/DSCN2343.JPG/Files/images/DSCN2349.JPG

В нашій школі з нагоди історичних подій в історії України 21 листопада 2014 року відбувся єдиний урок "З Україною в серці"