У формі семінару-практикуму було проведено засідання м/о на тему «Удосконалення уроку, як засіб творчості вчителя та учня»

Мета: проявляти творчість та самостійність у виконанні поставлених завдань, розвивати творчі здібності учнів та ефективно використовувати творчу діяльність вчителя.

«Удосконалення уроку, як засіб творчості вчителя та учня. Формування зорієнтованої на творчу діяльність особистості» Ришко Т.В.

«Формування творчої діяльності на уроках фізичної культури» Кондряк С.М. вчитель фізичної культури

«Розвиток художньо-творчих здібностей на уроках образотворчого мистецтва» Микитюк Н.М. вчителя образотворчого мистецтва і трудового навчання

/Files/images/111/1.jpg/Files/images/111/2.jpg

У формі семінару – практикуму в листопаді було проведено жовтневе засідання м/о на тему: «Формування громадянської компетентності молодших школярів».

Мета: розширити знання педагогів про етнопедагогічні та інноваційні підходи до формування основ національної свідомості учнів молодшого шкільного віку, а також ознайомитись з впровадженням національно-патріотичного виховання в урочний та позаурочний час.

Капша Н.Д., класовод 1Б кл. познайомила з «Основами формування національної самосвідомості молодших школярів».

«Використання засобів етнопедагогіки на уроках у початковій школі» презентувала Мигалатюк Т.С., класовод 1А кл.

Також педагоги мали можливість познайомитись з презентацією методичного кейсу для вчителя«1000+1 ідея організації національно-патріотичного виховання молодших школярів».

/Files/images/11/1.jpg/Files/images/11/2.jpg

Обговорили відвідування майстер-класу вчителів Білоконь Н.Д (2А кл.). та Кіслінгер О.Г. (4Б кл.) уроків курсу за вибором: Українознавства

/Files/images/11/3.jpg/Files/images/11/4.jpg

2-А кл. «Краса і милозвучність рідної мови»